www.jankowscy.com

Firma nasza istnieje na rynku od 1998 roku i od samego początku specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości narzędzi oraz zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego i leśnego.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi i ciągle doskonalonemu doświadczeniu obecnie prowadzimy sprzedaż w trzech sklepach w województwie lubuskim z profesjonalnymi serwisami.

Jesteśmy dealerami wiodących i znanych na świecie firm w branży ogrodniczej takich jak STIHL, WIKING, AS MOTOR, FISKARS, HONDA, BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH i wiele innych.

W naszych sklepach prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń, szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych a także odzieży ochronnej. Natomiast w profesjonalnych serwisach znajdujących się przy każdym sklepie wykonujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, przeglądy, wyceny i ekspertyzy techniczne przez wyspecjalizowaną kadrę mechaników.
Każde zakupione u nas urządzenie jest bezpłatnie zmontowane a przed sprzedażą sprawdzone i uruchomione w obecności klienta. Udzielając fachowego instruktażu zapoznajemy z obsługą i techniką pracy, aby zakupiona maszyna służyła bezpiecznie, długo i bezawaryjnie. Gwarantujemy szeroki wybór sprzętu a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i uczestnictwu w licznych szkoleniach służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w doborze optymalnego sprzętu do Państwa potrzeb.

Firma nasza prowadzi sprzedaż ratalną nawet do 36 miesięcy, bez pierwszej wpłaty i na uproszczonych procedurach bez zaświadczeń o zarobkach.

Naszym podstawowym celem jest pełne zadowolenie klienta, oferujemy więc sprawdzony sprzęt leśny i ogrodniczy zarówno dla amatorów jak i wymagających profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 Created by GCPI.